Skip to Content

Nechte své vlasy rozzářit

Objevte Rozjasňující sérum ve spreji

Mindfulness starts at the roots

MINDFUL EXPERIENCE

Představujeme Rozjasňující sérum ve spreji: inovaci v péči o barvené vlasy

Jsme rádi, že můžeme představit nejnovější přírůstek do naší řady pro Rozzáření - Rozjasňující sérum ve spreji, průkopnický neoplachovací přípravek určený k ochraně, zachování a zintenzivnění zářivosti barvených vlasů. Tato novinka představuje významný krok vpřed v našem závazku poskytovat řešení péče o vlasy, která nejenom splňují požadavky dnešních zákaznic, ale zároveň se zaměřují na udržitelnost a inovace.

Hydrate
Hydrate

You need to accept cookies to play this video

Hydrate
Hydrate

Inspirace stojící za naším inovativním Rozjasňujícím sérem ve spreji

Naše Rozjasňující sérum ve spreji bylo inspirováno zářivým světem vlasových barev a jedinečnými výzvami, které s sebou přináší. Chápeme význam výrazu barvy pro identitu a sebevědomí, a proto jsme vytvořili produkt, který odpovídá základním potřebám kadeřníků i zákaznic. * Vzhledem k tomu, že přibližně 75 % dospělých žen a 18 % mužů používá barvy na vlasy, potřeba produktů, které dokáží prodloužit sytost a stálost barvy vlasů, nebyla nikdy zřejmější.

*Umění vyjádřit se: | Výtvarné umění: Orientace ve světě barvy vlasů, Ontario Business Leden, 2024 

Střední statistiky o barvách na vlasy, které musíte znát [nejnovější analýza] - Gitnux

Výzvy při udržování barvy vlasů

Snaha o zářivou barvu vlasů se často setkává s problémem udržení její sytosti a lesku. K vyblednutí barvy mohou přispět faktory, jako je vystavení UV záření, tepelný styling a používání drsných produktů. Zde vstupuje do hry naše Rozjasňující sérum ve spreji - poskytuje veganské free-from řešení bez použití přípravků, které bojuje proti těmto výzvám a zároveň odpovídá stále významnějším trendům vlasového minimalismu, kdy jsou výhody produktů koncentrovány do jediného víceúčelového produktu.

Hydrating Jelly Mask

Mnohostranné řešení s bioinženýrskými a laboratorně pěstovanými ingrediencemi

Naše Rozjasňující sérum ve spreji je důkazem síly inovativních, laboratorně vypěstovaných ingrediencí, jako je rubínová řasa a hlubokomořský vodní ferment; pomocí biotechnologie můžeme použít vzácné nebo obtížně dostupné rostliny způsobem, který je v souladu s naším závazkem udržitelnosti. Tyto složky nejenže pomáhají chránit vlasy před znečištěním a negativními účinky UV záření, ale také posilují vlasové vlákno, zlepšují obsah vlhkosti a zvyšují stálost a lesk barvy. S přidanými výhodami tepelné ochrany až do 230 °C nabízí naše sérum víceúčelové řešení mnoha problémů, kterým barvené vlasy čelí.

Hydrating Jelly Mask

You need to accept cookies to play this video

Užívejte si rozzáření

Zveme vás, abyste si vyzkoušeli Rozjasňující sérum ve spreji, které je určeno k ochraně toho, co máte rádi, před vlivy moderního životního stylu a zároveň k posílení přirozené krásy vašich vlasů. Ať už jste profesionál, který chce povýšit své služby v salonu, nebo spotřebitel, který hledá univerzální, vysoce účinný produkt pro domácí péči, Rozjasňující sérum ve spreji nabízí řešení, které je stejně inovativní jako udržitelné.

Objevte rozdíl s Rozjasňujícím sérem ve spreji- produktem, ve kterém se příroda setkává s vědou v úsilí o zářivé a zdravě vypadající vlasy.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS