Skip to Content

PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V DOPLŇOVACÍM SYSTÉMU

#EVERYREFILLCOUNTS

Pokud nikdy nevycházíte z domu bez svého oblíbeného opakovaně použitelného hrnku na kávu a tašky, gratulujeme vám - už jste součástí revoluce refillution! Jsme přesvědčeni, že recyklace je sice skvělá, ale opakované použití a doplňování jsou ještě lepší. Recyklace začíná na konci; s částí životního cyklu produktu, kdy se ho "zbavujeme". Opětovné plnění uzavírá cyklus, přispívá k cirkulární ekonomice a umožňuje nám podílet se na vymýcení jednorázových plastů. Proto jsme ve vybraných salonech po celém světě zavedli Refill bary; protože udržitelnost je pro nás základem naší práce a víme, že je důležitá i pro vás.

UDRŽITELNOST

Opravdovost, poctivost a transparentnost jsou součástí naší DNA a my se zavazujeme neustále pracovat na našich obalech, ingrediencích a iniciativách tak, aby odrážely neustálou příležitost být, a snažit se být, lepší. Stejně jako se vyvíjí udržitelnost, vyvíjí se i naše značka. Neustále se snažíme hledat nové způsoby, jak se zlepšovat, a proto s potěšením oznamujeme, že jsme rozšířili náš závazek udržitelnosti, aby se doplňování stalo každodenní možností, a to pro každého.

Účelem našich Refill barů je podpořit model omezování spotřeby, rozvíjení opětovného používání a recyklace, posílit uvědomělou spotřebu a udržitelnější přístup k péči o vlasy. Původně jsme je uvedli na trh v roce 2020 a při zavádění tohoto konceptu jsme spolupracovali s několika pečlivě vybranými vlajkovými salony #AuthenticBeautyMovement. Nyní proměňujeme naši nabídku tak, aby každý salon měl možnost poskytovat plnitelné produkty - bez ohledu na svou velikost nebo umístění. Povědomí o problémech, které představují jednorázové plasty, nebylo nikdy vyšší a opatření nebyla nikdy důležitější. Vzhledem k důležitosti této změny chování jsme chtěli každému umožnit začít pocit, že dělá něco dobrého pro svět a přispívá k ochraně planety.

TAKTO FUNGUJE NÁŠ PROCES DOPLŇOVÁNÍ

Do salonu si přinesete láhve pro šampon a kondicionér, které vám naplní vaším oblíbeným přípravkem. Takhle jednoduché to je!

TAKTO FUNGUJE NÁŠ PROCES DOPLŇOVÁNÍ

You need to accept cookies to play this video

UDRŽITELNOST UDRŽITELNÝ DOPLŇOVACÍ SYSTÉM

Samotné láhve určené k plnění jsou z 90 % vyrobené z recyklovaného plastu (PCR), tedy z plastu, který již existuje a kterého bychom se jinak jen těžko zbavovali. Každou láhev lze opakovaně použít nejméně pětkrát, čímž se ušetří o 83 % méně plastu*. Láhve jsou také opatřené etiketami Forest Film (první fóliový materiál na etiketách na bázi dřeva na trhu, certifikovaný ISCC**), které obsahují všechny potřebné informace.

Naše nové Refill Bary používají jako hlavní nádobu 5litrové láhve, které jsou také vyrobené z 50 % z PCR a také mají etikety Forest Film. Pumpička pro doplňování je rovněž opakovaně použitelná.

Návštěva Refill baru zprostředkovává speciální zážitek v salonu a chvíli spojení s vaším kadeřníkem. Přináší na míru šitý zážitek, který je lepší pro planetu - a stále přitom nabízí prvotřídní, profesionální produkt.

* (oproti nákupu šesti standardních lahví šamponu a kondicionéru)
** Mezinárodní certifikace udržitelnosti a uhlíku (certifikační standard pro všechny druhy biosurovin a obnovitelných zdrojů)

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS