Skip to Content

ZVÝRAZNĚTE OPRAVDOVOU KRÁSU V KAŽDÉM OKAMŽIKU

V Authentic Beauty Concept se věnujeme vytváření uceleného zážitku s opravdovou krásou. To znamená, že náš zájem nekončí u vlasů, ale ve všem, co děláme, dbáme na propojení mysli, těla a duše, a to prostřednictvím pečlivě vybraných ingrediencí, jedinečných vůní a všímavého memento servisu v salonu, které ovlivňují celek: nejen vaše vlasy.

Zvýrazněte opravdovou krásu v každém okamžiku

MINDFUL EXPERIENCE

Tento ucelený přístup uvádíme v život prostřednictvím našich produktů a zážitků v salonu a v naší kategorii Beyond Hair s nadšením vyvíjíme hybridní inovace, které dále zdokonalují náš opravdový svět krásy.

Na trh jsme zavedli naši jedinečnou Toaletní vodu: unisex vůni pro vlasy a tělo, která pracuje s vaším osobním tónem, místo aby ho maskovala.

Nyní vám s hrdostí představujeme naši novou neoplachovací Povzbuzující vodu na obličej a vlasy. Obsahuje rambutan a má osvěžující, téměř neviditelnou strukturu, odlehčené, ale pečující složení a přináší okamžitou hydrataci. Nastříkejte na vlasy nebo obličej kdykoli potřebujete osvěžit - nebo použijte pro zvlhčení vlasů při rychlém přetváření stylu s přidaným leskem. Nabízí dokonalý způsob, jak probudit vaši mysl: představte si ji jako fyzickou verzi jemného zvonku, který zazvoní na konci masáže.

Eau de Toilette
Hand & Hair Light Cream

Naší třetí víceúčelovou novinkou je Lehký krém na ruce a vlasy. Receptura obohacená o bakuchiol vyživuje a chrání pokožku i vlasy a potěší smysly elegantní a čistou vůní. Vytvořili jsme další recepturu, která je odlehčená a okamžitě se vstřebává, takže je neznatelná a přesto přináší zvláčňující a uhlazující efekt. Pokaždé poskytuje kadeřníky ověřené, krásné a na dotyk příjemné výsledky - ať ho použijete do délek vlasů nebo vmasírujete do pokožky pro krásně zklidňující masáž rukou.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS