Skip to Content

MINDFUL EXPERIENCE

Jsme chtěli vytvořit holistický zážitek z autentické krásy. To také znamená mít na paměti nejen naše vlasy, ale i naše tělo a duši, abychom se znovu spojili sami se sebou. Protože vnější krása je odrazem vnitra.

Mindful Experience

MINDFUL EXPERIENCE

 • ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM VE SPREJI

  200 ml 

  Toto sérum s posílenou UV ochranou chrání vlasy před poškozením způsobeným slunečním zářením. Je obohaceno o hlubokomořský vodní ferment a rubínovou řasu, která je známá tím, že posiluje vlasové vlákno a chrání vlasy před znečištěním. 

 • ZKRÁŠLUJÍCÍ ELIXÍR

  50 ml 

  Je to sérum s krémovou recepturou obsahující veganský superpotravinový keratin a enzymově extrahovaný olej z čekankových semínek s všestranným použitím. 

 • DETOXIKAČNÍ BAHNO PRO POKOŽKU HLAVY A VYROVNÁVACÍ ELIXÍR

  165 g, 100 ml 

  Detoxikační bahno pro pokožku hlavy je přírodní minerální bahno s vitamínem C a povzbuzujícím zázvorem. Nese vůni jemných lístků zeleného čaje. Receptura Vyrovnávacího elixíru obsahuje komplex z rambutanu a vyrovnávajícího ženšenu. 

 • BARE ŠAMPON

  1000, 300 ml 

  Receptura s extraktem ze spirulinou pomáhá hydratovat namáhané vlasy a pokožku hlavy. Vhodné pro alergiky, certifikováno ECARF. 

 • HYDRATAČNÍ ŽELÉ MASKA

  500, 200 ml 

  Receptura s bakuchiolem je odlehčená s "téměř neviditelnou" strukturou. Vyživuje a chrání kůži a vlasy, přináší kadeřníky ověřené krásné výsledky příjemné na dotyk. 

 • LEHKÝ KRÉM NA RUCE A VLASY

  75, 30 ml 

  Receptura s bakuchiolem je odlehčená s "téměř neviditelnou" strukturou. Vyživuje a chrání kůži a vlasy, přináší kadeřníky ověřené krásné výsledky příjemné na dotyk.  

 • POVZBUZUJÍCÍ VODA

  100 ml 

   

 • Nechte své vlasy rozzářit

  Objevte Rozjasňující sérum ve spreji, nejnovější produkt naší řady pro Rozzáření, vytvořený pro péči, ochranu, zachování a zvýraznění zářivosti barvených vlasů. 

  MINDFUL EXPERIENCE 

 • ZAŽIJTE UCELENOU KRÁSU SE ZKRÁŠLUJÍCÍM ELIXÍREM A SERVISEM BEAUTY INSIDE-OUT

  Podpořte úspěch svého salonu díky novému Authentic Beaty Concept nabízenému exkluzivně v salonech, Zkrášlujícímu elixíru a naší nabídce memento servisu Beauty Inside-Out navrženého tak, aby nabízel výjimečné hýčkání a transformační zážitky. 

  MINDFUL EXPERIENCE 

 • VŠÍMAVOST ZAČÍNÁ U KOŘÍNKŮ

  Je všeobecně uznávaným faktem, že masáž hlavy je vrcholem návštěvy kadeřnického salonu – tak proč se pokožce hlavy dostává tak málo pozornosti poté, co opustíme pečující prostředí salonu? 

  VŠÍMAVOST ZAČÍNÁ U KOŘÍNKŮ 

 • ZVÝRAZNĚTE OPRAVDOVOU KRÁSU V KAŽDÉM OKAMŽIKU

  V Authentic Beauty Concept se věnujeme vytváření uceleného zážitku s opravdovou krásou. To znamená, že náš zájem nekončí u vlasů, ale ve všem, co děláme, dbáme na propojení mysli, těla a duše, a to prostřednictvím pečlivě vybraných ingrediencí, jedinečných vůní a všímavého memento servisu v salonu, které ovlivňují celek: nejen vaše vlasy. 

  ZVÝRAZNĚTE OPRAVDOVOU KRÁSU V KAŽDÉM OKAMŽIKU 

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS