Skip to Content

VŠÍMAVÉ OBALY

Nejde jen o to, co je uvnitř. Zaměřujeme se také na zajištění toho, aby balení a mteriály pro Authentic Beauty Concept byly maximálně udržitelné, aniž by přitom došlo k ohrožení jejich prémiového vzhledu.

UDRŽITELNOST

Přecházíme na 80% post-spotřebitelský recyklovaný plast

Začali jsme s lahvemi a dózami, které byly plně recyklovatelné a opakovaně použitelné. To byl první krok, ale nechtěli jsme se u něj zastavit. Nyní vám s radostí oznamujeme, že jsme od roku 2021 zahájili přechod na 80% post-spotřebitelský (PCR) plast u všech našich lahví a dóz*a zároveň jsme přitom zachovali příjemnost na dotyk. PCR je zkratka pro post-spotřebitelský recyklovaný plast, například materiál vyrobený z vyřazených předmětů, jako jsou láhve. 

Opětovné použití takových jednorázových plastů je udržitelným řešením a podporuje cirkulární ekonomiku. Jsme rádi, že můžeme k výrobě našich prémiových obalů používat PCR, ale zavedeme je postupnou metodou - což znamená, že nejdříve využijeme naše současné zásoby, abychom předešli vzniku odpadu, a pak přejdeme na obaly PCR u všech budoucích produkcí.


*kromě mini dóz

Recyklovatelnost

Naše láhve, dózy a plechovky jsou recyklovatelné a také opětovně použitelné; viděli jsme už několik #AuthenticBeautyMovement salonů, které upcyklovaly obaly a vytvořily z nich dekorativní květináče!

Hydrate
#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS