Skip to Content

VŠÍMAVOST ZAČÍNÁ U KOŘÍNKŮ

Je všeobecně uznávaným faktem, že masáž hlavy je vrcholem návštěvy kadeřnického salonu – tak proč se pokožce hlavy dostává tak málo pozornosti poté, co opustíme pečující prostředí salonu?

Všímavost začíná u kořínků

MINDFUL EXPERIENCE

Vašich oblíbených pět minut blaženosti při mytí vlasů není jen o relaxaci a rozmazlování; kadeřníci také vědí, že péče o pokožku hlavy je základem zdravého vlasového režimu. Používání šetrné péče vlasům hodně pomáhá, ale zdravou pokožku hlavy vytváří kořínky – doslova – silných, krásných vlasů, takže proč by si nezasloužily trochu pozornosti navíc?

Hydrate

Věnovali jsme spoustu času a úsilí vytváření našich přípravků pečujících o obličej a tělo, ale zastavili jsme se u pokožky hlavy; ačkoli je pokožka celého těla vlastně jejím pokračováním. A stejně jako pokožce kdekoli jinde na našem těle, i pokožce hlavy vyhovuje rovnováha mytí, důkladného čištění, masáže a zvlhčení pro zachování jejího zdraví.

Kůže na pokožce hlavy je jemnější než jinde na těle a má vyšší počet mazových žláz, potních žláz a folikulů. Pokožka hlavy je sama o sobě citlivá, a když je navíc zatěžovaná zbytky produktů, tvrdou vodou a nadměrným teplem při stylingu, není divu, že může být přecitlivělá.

Jestliže vaše péče o pokožku obvykle začíná zklidňující maskou zaměřující se zároveň na řešení jejího problému, pak určitě znáte její výhody – proč tedy stejnou logiku nepoužít na pokožku hlavy s extra dávkou výživy v podobě použití pleťových přípravků i na vlasy? Proměňte mytí vlasů v mini spa zážitek díky nanesení naší nové Hydratační želé masky pomocí všímavé masáže pokožky hlavy s pomalými a pevnými pohyby. Kromě pocitu blaženosti působí kvalitní masáž hlavy také jako cílená obličejová maska: podporuje prokrvení a zdravý krevní oběh.

Naše nová Hydratační želé maska má osvěžující odlehčenou strukturu, ale díky směsi spiruliny a aloe vera i přesto dodává pokožce hlavy a vlasům potřebnou dávku vlhkosti. Kromě toho, že intenzivně pečuje o pokožku hlavy, chrání ji také před vnějšími negativními vlivy a navrací jí lesk pro zdravý vzhled. Kombinujte s naším dalším neoplachovacím přípravkem, abyste ještě více posílili hebkost vlasů.

Hydrating Jelly Mask
Bare Cleanser

Pokud chcete v novém roce začít s novým životním stylem, náš nový Bare šampon je ideálním prvním krokem. Tento jemný čisticí přípravek bez vůně, jehož receptura obsahuje spirulinu, pomáhá hydratovat namáhané vlasy a citlivou pokožku hlavy a zároveň chrání její přirozenou ochranou vrstvu. Pečující receptura, která je vhodná pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy, je navíc certifikovaná ECARF (Nadace Evropského centra pro výzkum alergií).

Naše nové Detoxikační bahno na pokožku hlavy a Vyrovnávací elixír, které podporují vaše dobrá rozhodnutí a naše trvalé přesvědčení, že je skvělé udělat si čas na všímavou péči o sebe sama, působí ve vzájemné souhře a jemně detoxikují vlasy a uvolňují pokožku hlavy, čímž ji vracejí do vyváženého stavu.

Detoxikační bahno na pokožku hlavy je přírodní minerální bahno s vitamínem C a povzbuzujícím zázvorem, plné příjemných složek a inspirované tisíciletými rituály krásy. Nese vůni jemných lístků zeleného čaje, abyste si užili opravdový únik z reality.

Receptura Vyrovnávacího elixíru tvořená jemně vyšlehaným bahnem vytvářejícím dokonalou konzistenci obsahuje komplex rambutanu a vyrovnávajícího ženšenu pro doplnění zklidňujícího rituálu, který přináší skutečný odpočinek.

Tato speciální kombinace také během masáže hlavy stimuluje krevní oběh, a proto jsme představili nové masážní pohyby, které jsou v souladu s novými produkty a s naším motem, že všímavost začíná u kořínků.

Detoxifying Scalp Mud

Tyto nové rituály pro pokožku hlavy si můžete dopřát v salonu, kde vám pomůžou znovu se spojit sami se sebou; odfiltrují špatné věci, zachytí ty dobré a umožní vám dokonale se zbavit stresu - navíc se zdravě vypadajícími, lesklými vlasy a obnovenou pokožkou hlavy. Další péče o pokožku hlavy navíc nepovede jen k jejímu zklidnění a vyživení, ale také k lepším vzhledu a zdravějšímu růstu. Na vaší pokožce hlavy záleží - tak jí dopřejte péči, kterou si zaslouží.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS