Skip to Content

UDRŽITELNOST

Být upřímný je pro nás důležitější než být dokonalý a každý den se to snažíme dělat lépe. Zavedli jsme Authentic Beauty Concept, protože udržitelnost je téma, které je našim srdcím blízké.

Udržitelnost

UDRŽITELNOST

Opravdovost, upřímnost a transparentnost
jsou součástí naší základní DNA. 

Jsme odhodláni přispívat k cirkulární ekonomice a dbát na stopu, kterou zanecháváme, neustále pracovat na našich obalech, ingrediencích a sociálním dopadu - protože nám na naší krásné planetě opravdu záleží. S tím, jak se udržitelnost neustále vyvíjí, se vyvíjíme i my, a to tak, že si klademe výzvy a hledáme nové způsoby, jak se krok za krokem zlepšovat. 

Vydáváme se s Authentic Beauty Concept na cestu dalšího posilování naší nabídky v oblasti udržitelnosti, zkoumání příležitostí a zavádění výrazných změn. 

Přidáte se k nám?

You need to accept cookies to play this video

NAŠE CÍLE

Jako značka věříme, že všichni můžeme něco změnit, a to i malými činy. Když dáme všechny tyto individuální snahy dohromady a spojíme se jako komunita, můžeme vytvořit skutečnou změnu a udělat větší kroky tím správným směrem.

NAŠE CÍLE
Energie a klima

ENERGIE A KLIMA

Protože si uvědomujeme, že neexistuje "planeta B", neustále vyhodnocujeme oblasti podnikání, jako je výroba, obaly, doprava a spotřeba, abychom změnili jejich dopad na naši planetu*, a zavazujeme se: do roku 2025 snížit emise CO2 o 65 % na tunu produktu, do roku 2030 snížit emise CO2 o 75 % a získávat 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, do roku 2040 se stát klimaticky pozitivní.

*Na úrovni společnosti a pouze našich vlastních provozů, bez smluvních výrobců.

 • PEČLIVĚ VYBRANÉ INGREDIENCE

  Chtěli jsme do naší nabídky zahrnout udržitelné prvky; nechtěli jsme zvolit snadnou a zavedenou cestu, ale spíše vyvíjet produkty se skutečnou integritou. 

  PEČLIVĚ VYBRANÉ INGREDIENCE 

 • VŠÍMAVÉ OBALY

  Nejde jen o to, co je uvnitř. Zaměřujeme se také na zajištění toho, aby balení a mteriály pro Authentic Beauty Concept byly maximálně udržitelné, aniž by přitom došlo k ohrožení jejich prémiového vzhledu. 

  VŠÍMAVÉ OBALY 

 • BUĎTE SOUČÁSTÍ REVOLUCE V DOPLŇOVACÍM SYSTÉMU

  Pokud nikdy nevycházíte z domu bez svého oblíbeného opakovaně použitelného hrnku na kávu a tašky, gratulujeme vám - už jste součástí revoluce refillution! 

  PRODUKTY 

 • SOCIÁLNÍ INICIATIVY

  Naše značka věří, že každý z nás může přispět ke změně, i pomocí malých činů. Když dáme veškerou tuto individuální snahu dohromady a propojíme se jako komunita, můžeme dosáhnout skutečné změny - a udělat větší kroky tím správným směrem. 

  SOCIÁLNÍ INICIATIVY 

 • UDRŽITELNÉ CHOVÁNÍ SALONU

  Protože věříme, že změna by měla začít v naší komunitě #AuthenticBeautyMovement, spolupracujeme s našimi partnerskými salony na udržitelném chování salonů.  

  UDRŽITELNÉ CHOVÁNÍ SALONU 

 • VEGANSKÉ VYSOUŠENÍ

  Pokud jde o udržitelnost, věříme, že méně znamená více. Proto věříme v sílu profesionálního vysoušení. Díky skvělým a dlouhotrvajícím výsledkům profesionálního vysoušení budou vaše vlasy vypadat lépe po delší dobu a vy můžete strávit méně času jejich mytím a úpravou. 

  VEGANSKÉ VYSOUŠENÍ 

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS