Věříme v čisté ingredience

Věříme v čisté ingredience

Autentická krása je přirozená a jednoduchá. #pureformulas

Produkty

VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

Je to naše sdílené přesvědčení,

které nás zavazuje a pohání vpřed.

Začíná to přesně ve chvíli, 

kdy se rozhodnete být sami sebou.

VĚŘÍME

že autentická krása je přirozená a jednoduchá.

Nepotřebuje sofistikované 

foto filtry, roste s osobností.

VĚŘÍME

v čisté ingredience 

pečlivě vybraného původu,

bez silikonů, 

sulfátů a parabenů. 

VĚŘÍME

v upřímné umění, vybudované

na empatii, zkušenostech a dovednostech.

 

Buďte součástí 

#authenticbeautymovement.

Pečlivě vybrané, neobsahují škodlivé látky a jsou veganské

Pro zdůraznění vaší přirozené krásy jsme zvolili čisté ingredience pečlivě vybraného původu. Naše produkty neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje a umělá barviva, místo toho používají účinné veganské ingredience. Pečlivě zvolené a zkombinované, protože to, co z našich produktů vynecháme, je stejně důležité, jako to, co do nich vložíme.

Memento

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Memento servis umožňuje kadeřníkům přizpůsobit kúru a servis tak, aby lépe vyhovovali náladě a časovým možnostem zákaznic a potřebám jejich vlasů...... Naučte se, jak míchat pečlivě zvolenou Esenci s vybranou Maskou pro vytvoření individualizovaného pečujícího ošetření. Do rozšířeného Memento servisu jsme zahrnuli kombinaci poklepávacích, krouživých, křížových a lineárních masážních pohybů, které podpoří vnitřní krásu a vyrovnanost. Pro závěrečnou chvilku klidu můžou zákaznice použít speciální sluchátka a pásku přes oči, které blokují vnější svět a klientky se pak můžou věnovat jenom samy sobě.

Memento
Produkty

Memento

Pro vytvoření plátna pro krásné vlasy si zákaznice v salonu můžou užívat vícesmyslového AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Memento servisu inspirovaného principem mindfulness… Podívejte se, jak harmonizační zážitek v mycí zóně salonu důkladně čistí vlasy a pokožku hlavy pomocí masážních technik zaměřených na specifické tlakové bodu přinášející uvolnění; pro vyrovnání vlasů, mysli a duše se používají pomalé a rytmické pohyby přinášející krásný dlouhotrvající zážitek.

Memento
Produkty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF