SETKÁNÍ KOMUNITY

KOMUNITA

Srdcem Authentic Beauty Concept je komunita, protože lidé jsou nedílnou součástí naší práce. Proto mluvíme o hnutí #AuthenticBeautyMovement: protože věříme, že naše značka přesahuje rámec produktů a že podpora smysluplné komunity stejně smýšlejících lidí je pro nás všechny tím nejlepším způsobem, jak se učit a růst. Jsme hnutí, a když se spojíme, dokážeme velké věci. Jedním ze způsobů, jak toho dosahujeme, jsou naše inspirativní a interaktivní komunitní akce, jejichž smyslem je společně podporovat originální myšlení, inspirovat ryzí kreativitu a sdílet poznatky, které odstartují důležité rozhovory.

You need to accept cookies to play this video

Naše poslední osobní setkání komunity se konalo v roce 2019, tedy ještě před pandemií, a proto je letošní dlouho očekávané setkání ještě výjimečnější. V našem hamburském domově jsme přivítali 160 hostů z různých míst světa a z různých tvůrčích oborů, kteří se po dva dny věnovali aktivitám zaměřeným na to, abyste světu mohli přinášet své nejopravdovější já. Hlavním cílem setkání bylo samozřejmě opětovné propojení naší komunity a inspirace jejich názory a pohledy na věc. Nedokázali jsme si představit lepší způsob, jak toho dosáhnout, než prostřednictvím dvou dnů plných skvělých zážitků věnovaných učení a sebevyjádření, podpořených jedinečnými příležitostmi k vytváření a sdílení opravdových vlasů.

Každý kreativní proces začíná jiskrou a naše komunitní akce byla zažehnuta sérií inspirativních přednášek, které vedli hostující řečníci. Tyto semináře typu "look-and-learn" poskytly nejen pohled do naší problematiky, ale také praktické vzdělání. Naše Globální kreativní poradkyně Hester Wernert-Rijn předvedla svou vášeň pro opravdový styling, americký poradce Evan Joseph se podělil o své odborné znalosti v oblasti střihu, stylingu a péče o strukturované vlasy a kadeřnice a vizážistka Juliette den Ouden se s námi podělila o své vnímání moderní krásy.

Kromě vlasů jsme se také věnovali ukázce německého vizážisty Helgeho Branscheidta o vytváření stylů bez make-upu.

Pak se k naší polské poradkyni Martě Zawiślańské v rámci digitálního workshopu připojila Joanna Zuchowicz a společně sdílely techniky a návrhy pro inspiraci při vytváření stylů na další den a tvorbě obsahu.

Naše komunita vybavená novými nápady pak dostala příležitost být kreativní a vytvářet vlastní opravdové styly a koordinovat digitální obsah v několika studiích, která se věnovala líčení, stylingu, účesům, tvorbě obsahu a závěrečnému profesionálnímu focení. Ve spolupráci s našimi odborníky prakticky využili poznatky z předchozího dne, vytvořili styly pro modelky a zachytili je ve videích a fotografiích, od zábavných změn "před a po" až po působivá mood videa.

Komunita Authentic Beauty Concept vždy ovlivňovala a rozvíjela naši činnost. Kdykoli máme příležitost ji svolat dohromady, přinese nám to možnost vyslechnout si jejich společné potřeby a nápady na budoucí inovace produktů a také získat relevantní informace o našich nejnovějších produktech přímo od těch, kteří těmito produkty žijí a dýchají každý den. Strávili jsme čas propojováním, nasloucháním a učením se, což byl ideální způsob, jak naše setkání uzavřít.