Skip to Content

POSÍLENÍ VZDĚLÁVÁNÍ:

ZDOKONALENÍ BYZNYSU

Nyní více než kdy jindy nastává čas mluvit o byznysu, vzdělávání a úspěchu. AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT připravil řadu školících vzdělávacích programů, jejichž cílem je zvýšit efektivitu a ziskovost vašeho salonu.

POSÍLENÍ VZDĚLÁVÁNÍ:

EDUCATION

Prostřednictvím nové nabídky modulárního semináře ‘Business Upskilling’ se účastníci naučí, jak připravit komplexní plán pro jejich byznys a zároveň nastavit každodenní osvědčené postupy, které budou pro jakýkoli tým v salonu výzvou, motivací a inspirací.

OPTIMALIZACE VAŠEHO DIGITÁLNÍHO SVĚTA.

Zachyťte pozornost potenciálních zákazníků využívajících sociální média.

WORKSHOP AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT SOCIAL MEDIA vás vybaví dvěma vysoce efektivními metodami, které pomohou zvýšit vaší sledovanost a následně tím podpořit byznys vašeho salonu:

  • Kroky a strategie věnující se tomu cíli 
  • Jak pečlivě vytvořit opravdový obsah, který podpoří příchod nových zákazníků do vašeho salonu  

PEER-TO-PEER NETWORKING.

Zde majitelé salonů a nejlepší kadeřníci odhalují své společné hodnoty..

Seminář AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT REAL EXPERT INSIGHTS spojuje významné kadeřníky z celého světa, aby sdíleli zákulisní znalosti a své osobní postřehy pro osvědčený způsob dosažení obchodního úspěchu. 

PODPORA BYZNYSU.

Objevte jednoduché postupy pro zvýšení výnosů ze servisu, opětovné rezervace a prodeje.

Na semináři AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT BUSINESS BOOST se naučíte metody, díky kterým vytvoříte každodenní režim podporující loajalitu zákaznic a kreativitu týmu prostřednictvím motivačního přístupu ke každodenním scénářům.

POSUNUTÍ NÁŠE PROFESIONÁLNÍHO OBCHODU DOPŘEDU.

Vytvořte v salonu ucelený zážitek, který bude v duchu "tady a teď".

Seminář AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT BEYOND HAIR ukazuje, jak je zákaznice centrem veškerého dění v salonu. Naučte se, jak všímavý zážitek, Memento, může obsáhnout více než jen vlasy a zdůraznit vnitřní krásu zákaznice.

Promluvte si s lokálním zástupcem AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT o podrobnostech  nejnovějších nabídek seminářů a workshopech ve vaší oblasti a připojte se k neustále se rozvíjející cestě za vzděláváním  AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS