UDRŽITELNÉ CHOVÁNÍ SALONU

UDRŽITELNÉ CHOVÁNÍ SALONU

Protože věříme, že změna by měla začít v naší komunitě #AuthenticBeautyMovement, spolupracujeme s našimi partnerskými salony na udržitelném chování salonů.

UDRŽITELNOST
Hydrate

Udržitelné pomůcky pro salon

Naše nákupní tašky jsou vyrobené z recyklovaného papíru a materiály pro salony jsou vytištěné na veganském, biologicky odbouratelném FSC papíru s inkoustem bez obsahu minerálního oleje. FSC systém umožňuje zákazníkům rozpoznat, kupovat a používat dřevo, papír a další produkty z dobře udržovaných lesů a/nebo recyklované materiály. Salonům nabízíme také ručníky z fairtrade organické bavlny.   

Aktuálně také přepracováváme receptury našich svíček, nahrazujeme parafínový vosk za ručně litý roztok veganského vosku, který se vyrábí v Německu. Díky čistě rostlinnému stearinu z udržitelné a cerifikované produkce je to mnohem ekologičtější varianta, než tradiční materiály používané pro výrobu svíček.

Při dodávkách objednávek Authentic Beauty Concept pomůcek do salonů používáme k jejich balení co nejvíce recyklované materiály. Zatím to není dokonalé, ale naším cílem je poskytovat pro jejich balení výhradně recyklovatelné materiály. Jaký je důvod, proč stále musíme v některých případech používat plast? Zatím jsme nenašli žádnou alternativu, která by uměla chránit kvalitu našich materiálů.

Hydrate

Dárek pro krásu a všímavost

Jsme rádi, že díky našim vánočním krabičkám můžeme podpořit 1% for the Planet – globální hnutí insirující společnosti a jednotlivce k podpoře environmentálních řešení. Každá krabička obsahuje také veganský bambusový kartáč zdarma. 

Hydrate

Seminář vzdělávání o udržitelnosti

Seminář o udržitelnosti Authentic Beauty Concept byl pečlivě vytvořený tak, aby poskytl kadeřníkům širší povědomí a pochopení udržitelnosti.   

Staňte se profesionálním expertem díky školení, které zahrnuje kroky k vytvoření ekologičtějšího a společensky odpovědnějšího obchodního modelu salonu. Vizuální ukázky a tipy pro udržitelně zaměřený salon vysvětlí, jak zaujmout vyvážený přístup a zároveň splnit požadavky na uvědomělou spotřebu. Díky přístupu "konej dobro, budeš se cítit dobře" budou mít účastníci také možnost prakticky si to vyzkoušet, protože se dozví, jak úžasný dopad na životní prostředí, zákazníky a salon má Authentic Beauty Concept Refill Bar.

Po úspěšném dokončení obdrží každý účastník diplom o vzdělávání Authentic Beauty Concept.

Hydrate

Udržitelnost v rámci naší komunity

V rámci naší komunity se odehrává spoustu skvělých iniciativ. V salonu Paris naší Globální ambasadorky Ismérie, věnují  ostříhané vlasy pacientům, kteří o své vlasy přišli kvůli rakovině.  

Hydrate

Neustále prozkoumáváme další možnosti udržitelnějšího přístupu a jsme skutečně nadšeni z toho, jak nám v následujících letech pomůžou posílit a vyvíjet značku a naše #AuthenticBeautyMovement.

#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT

UDRŽITELNOST V ATELIÉRU ISMÉRIE

Pro globální ambasadorku Ismérie se udržitelnoststala během posledních let velmi důležitá. Představí vám, jak přitupují k udržitelnosti v jejím ateliéru Ismérie v Paříži.

UDRŽITELNOST V ATELIÉRU ISMÉRIE
UDRŽITELNOST POSTUPY V SALONU
#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT

INSPIRACE PRO UDRŽITELNOST

Globální kreativní ambasadorka Hester Wernert-Rijn vypráví o udržitelných módních značkách, které ji inspirují.

INSPIRACE PRO UDRŽITELNOST
UDRŽITELNOST POSTUPY V SALONU
Hester Wernert-Rijn
UDRŽITELNOST

Hester Wernert-Rijn

Naše Globální kreativní ambasadorka vysvětluje, co pro ni znamená udržitelnost a ukazuje, jak začlenila udržitelnost do jejího salonu.

UDRŽITELNOST POSTUPY V SALONU

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF