PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V DOPLŇOVACÍM SYSTÉMU

PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V DOPLŇOVACÍM SYSTÉMU

#everyrefillcounts

Pokud nikdy nevycházíte z domu bez svého oblíbeného opakovaně použitelného hrnku na kávu a tašky, gratulujeme vám - už jste součástí revoluce refillution! Jsme přesvědčeni, že recyklace je sice skvělá, ale opakované použití a doplňování jsou ještě lepší. Recyklace začíná na konci; s částí životního cyklu produktu, kdy se ho "zbavujeme". Opětovné plnění uzavírá cyklus, přispívá k cirkulární ekonomice a umožňuje nám podílet se na vymýcení jednorázových plastů. Proto jsme ve vybraných salonech po celém světě zavedli Refill bary; protože udržitelnost je pro nás základem naší práce a víme, že je důležitá i pro vás.

UDRŽITELNOST

Opravdovost, poctivost a transparentnost jsou součástí naší DNA a my se zavazujeme neustále pracovat na našich obalech, ingrediencích a iniciativách tak, aby odrážely neustálou příležitost být, a snažit se být, lepší. Stejně jako se vyvíjí udržitelnost, vyvíjí se i naše značka. Neustále se snažíme hledat nové způsoby, jak se zlepšovat, a proto s potěšením oznamujeme, že jsme rozšířili náš závazek udržitelnosti, aby se doplňování stalo každodenní možností, a to pro každého.

Účelem našich Refill barů je podpořit model omezování spotřeby, rozvíjení opětovného používání a recyklace, posílit uvědomělou spotřebu a udržitelnější přístup k péči o vlasy. Původně jsme je uvedli na trh v roce 2020 a při zavádění tohoto konceptu jsme spolupracovali s několika pečlivě vybranými vlajkovými salony #AuthenticBeautyMovement. Nyní proměňujeme naši nabídku tak, aby každý salon měl možnost poskytovat plnitelné produkty - bez ohledu na svou velikost nebo umístění. Povědomí o problémech, které představují jednorázové plasty, nebylo nikdy vyšší a opatření nebyla nikdy důležitější. Vzhledem k důležitosti této změny chování jsme chtěli každému umožnit začít pocit, že dělá něco dobrého pro svět a přispívá k ochraně planety.

TAKTO FUNGUJE NÁŠ PROCES DOPLŇOVÁNÍ

Do salonu si přinesete láhve pro šampon a kondicionér, které vám naplní vaším oblíbeným přípravkem. Takhle jednoduché to je!

TAKTO FUNGUJE NÁŠ PROCES DOPLŇOVÁNÍ
UDRŽITELNOST UDRŽITELNÝ DOPLŇOVACÍ SYSTÉM

Samotné láhve určené k plnění jsou z 90 % vyrobené z recyklovaného plastu (PCR), tedy z plastu, který již existuje a kterého bychom se jinak jen těžko zbavovali. Každou láhev lze opakovaně použít nejméně pětkrát, čímž se ušetří o 83 % méně plastu*. Láhve jsou také opatřené etiketami Forest Film (první fóliový materiál na etiketách na bázi dřeva na trhu, certifikovaný ISCC**), které obsahují všechny potřebné informace.

Naše nové Refill Bary používají jako hlavní nádobu 5litrové láhve, které jsou také vyrobené z 50 % z PCR a také mají etikety Forest Film. Pumpička pro doplňování je rovněž opakovaně použitelná.

Návštěva Refill baru zprostředkovává speciální zážitek v salonu a chvíli spojení s vaším kadeřníkem. Přináší na míru šitý zážitek, který je lepší pro planetu - a stále přitom nabízí prvotřídní, profesionální produkt.

Toto hnutí jsme zahájili už v roce 2020

Mogeen v Amsterdamu byl jedním z prvních vybraných salonů, které v roce 2020 vyzkoušely náš Refill bar - podívejte se, jak byla Hester Wernert-Rijn, globální kreativní advokátka, nadšená z jeho testování a z toho, že může být součástí tohoto velkého kroku ke změně.

Toto hnutí jsme zahájili už v roce 2020
UDRŽITELNOST refill

* (oproti nákupu šesti standardních lahví šamponu a kondicionéru)
** Mezinárodní certifikace udržitelnosti a uhlíku (certifikační standard pro všechny druhy biosurovin a obnovitelných zdrojů)

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF