PRODUKTY

PRODUKTY

Chtěli jsme do naší nabídky zahrnout udržitelné prvky; nechtěli jsme zvolit snadnou a zavedenou cestu, ale spíše vyvíjet produkty se skutečnou integritou.

UDRŽITELNOST
Hydrate

Pečlivě zvolené ingredience

Abychom tuto naši vizi oživili, pečlivě jsme vybrali veganské ingredience* bez silikonů, sulfátů, parabenů, umělých barviv a minerálních olejů. Až 95% našich surovin je přírodního původu **, včetně kokosového a jojobového oleje, bambuckého másla, fairtrade extraktu z fialové rýže a biologicky rozložitelného škrobu. Pro hebkost vlasů jsme nahradili silikony rostlinnými složkami,  konkrétně alkany z rokety a kokosu a udržitelný guar. Vzhledem ke speciálnímu složení receptury některé produkty neobsahují ani žádnou specifickou náhradu za silikony, aniž by přitom došlo ke snížení výkonu. 

Používáme také udržitelný guar s dobrou biologickou odbouratelností ; dokonalý příklad našeho zájmu o výběr ingrediencí s transparentním hodnotovým řetězcem. Guar je známý jako pečující složka, která zlepšuje vzhled vlasů. Díky našemu výběru udržitelného guaru jsme schopni dosáhnout vysoký výkon a zároveň přitom nezapomínat na sociální odpovědnost. 

Zde najdete více informací o Iniciativě za udržitelný guar. 

Hydrate

Věříme ve veganské receptury

Složení naší receptury s rostlinnými ingrediencemi přináší výsledky bez kompromisů. Naše receptury neobsahují mikrokuličky ani složky živočišného původu ** a netestujeme na zvířatech. 

Jsme také moc rádi, že všechny naše současné veganské produkty jsou registrované u Veganské společnosti™!   

Zjistěte více o Veganské společnosti™

Hydrate

Příroda se setkává s vědou

Naše ingredience v sobě spojují přírodu a vědu, používáme čisté a jednoduché receptury, které jsou maximálně přírodní, bez snížení výkonu a kvality aplikace. Některé ingredience nelze čerpat z přírody ani nemůžou být z přírody převzaté v nezměněném stavu.

V rámci Authentic Beauty Concept byly tyto ingredience očištěné ultrazvukovou extrakcí a parní destilací pro čisté a výkonné receptury. Jedná se o velmi mírný způsob extrakce přírodních složek : rostlinné složky jsou obklopené ultrazvukovými vlnami, které otevřou rostlinné buňky a umožní získání obsahu koncentrovaných složek. Tato šetrná metoda  zachovává jejich účinky. Koncentráty jsou pak destilované pomocí páry bez přídání rušivých chemikálií pro extrakci skutečné esence ingrediencí. 

* Všechny receptury jsou veganské, kromě Pískové voskové pasty a Tvarujícího krému, které obsahují včelí vosk a Objemové pěny, která obsahuje chitosan. Naším cílem je, aby všechny tyto tři receptury byly veganské do konce roku 2020.

**Na základě ISO 16128

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF