BALENÍ

BALENÍ

Nejde jen o to, co je uvnitř. Zaměřujeme se také na zajištění toho, aby balení a mteriály pro Authentic Beauty Concept byly maximálně udržitelné, aniž by přitom došlo k ohrožení jejich prémiového vzhledu.

UDRŽITELNOST
Hydrate

Recyklovatelnost

Naše láhve, dózy a plechovky jsou recyklovatelné a také opětovně použitelné; viděli jsme už několik #AuthenticBeautyMovement salonů, které upcyklovaly obaly a vytvořily z nich dekorativní květináče!

Hydrate

Recyklovaný obsah

Recyklovatelnost je naším prvním krokem, ale vždy se snažíme vyvíjet, zlepšovat se a poskytovat udržitelnější řešení. Naším plánem je vyrábět obal z 80% plastu, který lze po použití spotřebitelem zrecyklovat a  který by si stále zachovávat svou jemnou povrchovou úpravu.

Hydrate

Refill Bar

 

S hrdostí vám představujeme náš nejnovější produkt, který znamená velký posun ke změně: náš Authentic Beauty Concept Refill Bar.

Tato myšlenka nás napadla při kávě - stejně jako všechny nejlepší nápady. Nikdy neopouštíme dům bez opakovaně použitelného hrnku nebo láhve s vodou; tak proč nezavést podobný rituál v kadeřnictví, podpořit cirkulární ekonomiku a omezit plastový odpad?

Takhle to funguje. Váš kadeřník vám během návštěvy poskytne osobní profesionální konzultaci o vašem specifickém vlasovém režimu, respektuje přitom všechny vaše požadavky a doporučí vám vhodné produkty naplněné do láhve vyrobené z 92% recyklovaného plastu a  s etiketami z 85% PE biologického původu. Jakmile je láhev prázdná, nevyhodí se do koše, ani do recyklovaného odpadu; místo toho ji přinesete zpátky do salonu a zaplatíte si návštěvu našeho Refill Baru pro váš další oblíbený šampon nebo kondicionér - udělejte něco pro životní prostředí a přineste svou láhev zpět!

Náš Refill Bar je nyní dostupný v několika pečlivě vybraných evropských flagship salonech #AuthenticBeautyMovement. Naším cílem je získat poznatky vycházející z jejich zkušeností a poté na jejich základě  celý koncept v nadcházejících letech zdokonalit a zavést do dalších salonů. Změna vyžaduje čas, ale už teď jsme z tohoto plánu neuvěřitelně nadšení!
V našem Vyhledávači salonů najděte nejbližší Refill Bar.

REFILL BAR

PŘEDSTAVUJEME NÁŠ REFILL BAR

Mogeen v Amsterdamu je jedním z našich prvních vybraných salonů, kde se zkouší refill bar - podívejte se, jak je z jeho testování a z možnosti být součástí tohoto velkého kroku ke změně nadšená naše Globální kreativní ambasadorka Hester Wernert-Rijn.

PŘEDSTAVUJEME NÁŠ REFILL BAR
UDRŽITELNOST refill

Neutrální klima

Naše Toaletní voda je balená v klimaticky neutrální krabičce, která podporuje Plastic Bank; charitivní organizaci pomáhající čistit oceány tím, že platí lidem za sbírání a recyklování plastového odpadu. 

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF