UDRŽITELNOST
UDRŽITELNOST

UDRŽITELNOST

Být upřímný je pro nás důležitější než být dokonalý a každý den se to snažíme dělat lépe. Zavedli jsme Authentic Beauty Concept, protože udržitelnost je téma, které je našim srdcím blízké.

Opravdovost, upřímnost a transparentnost
jsou součástí naší základní DNA. 

 

Jsme odhodláni přispívat k cirkulární ekonomice a dbát na stopu, kterou zanecháváme, neustále pracovat na našich obalech, ingrediencích a sociálním dopadu - protože nám na naší krásné planetě opravdu záleží. S tím, jak se udržitelnost neustále vyvíjí, se vyvíjíme i my, a to tak, že si klademe výzvy a hledáme nové způsoby, jak se krok za krokem zlepšovat. 

 

Vydáváme se s Authentic Beauty Concept na cestu dalšího posilování naší nabídky v oblasti udržitelnosti, zkoumání příležitostí a zavádění výrazných změn. 

 

Přidáte se k nám?

 

NAŠE CÍLE

NAŠE CÍLE

Jako značka věříme, že všichni můžeme něco změnit, a to i malými činy. Když dáme všechny tyto individuální snahy dohromady a spojíme se jako komunita, můžeme vytvořit skutečnou změnu a udělat větší kroky tím správným směrem.

Energie a klima

Protože si uvědomujeme, že neexistuje "planeta B", neustále vyhodnocujeme oblasti podnikání, jako je výroba, obaly, doprava a spotřeba, abychom změnili jejich dopad na naši planetu*, a zavazujeme se: do roku 2025 snížit emise CO2 o 65 % na tunu produktu, do roku 2030 snížit emise CO2 o 75 % a získávat 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, do roku 2040 se stát klimaticky pozitivní.

*Na úrovni společnosti a pouze našich vlastních provozů, bez smluvních výrobců.

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF