VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

Authentic Beauty Concept je ucelená prémiová značka vytvořená společně s týmem jedinečných kadeřníků pro zahájení nové cesty k autentické kráse. Seznamte se s naším přesvědčením.

#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT
VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

NOVÁ CESTA K AUTENTICKÝM VLASŮM

 • PŘIJMĚTE SVOU INDIVIDUÁLNÍ TEXTURU VLASŮ

  Každá kadeř je jiná – a vy také! Proto jsme společně s odborníkem na kadeře Evanem Josephem a naší #AuthenticBeautyMovement komunitou společně vytvořili novou řadu hydratačních produktů pro texturované vlasy. Je čas, abyste vy a vaši klienti přijali autentickou texturu, vylepšující vlny, kudrlinky, cívky a vše mezi tím! 

  KOMUNITA 

 • SEZNAMTE SE S PEGGY GOU

  Skutečným hlasem s přesahem a novou tváří Authentic Beauty Concept.
  Letos probíhá kreativní spolupráce Peggy Gou x Authentic Beauty Concept - prozkoumejte podrobnosti našeho pokrokového partnerství a seznamte se s autentickým pohledem Peggy. 

  KOMUNITA 

 • VYHLEDÁVAČ SALONŮ

  Najděte si nejbližší Authentic Beauty Concept salon. Níže zadejte vaše město, oblast nebo PSČ. 

  SALONY 

 • VYLEPŠETE SVŮJ PŘIROZENÝ LESK

  Přijměte svou dosud nejautentičtější blondýnku s novým Studeným rozjasňujícím šamponem: naším prvním veganským stříbrným šamponem, navrženým tak, aby udržoval váš odstín jasný, čistý a tak chladný. Šampon, který se připojuje k řadě Glow veganské péče o barvené vlasy s certifikací PETA, je navržen tak, aby udržoval mosazné tóny na uzdě a zároveň zůstal věrný hodnotám naší značky. 

  PRODUKTY 

UKÁZAT VÍCE ČLÁNKŮ
#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS