INICIATIVA NA PODPRU KADEŘNÍKŮ

Authentic Beauty Concept nabízí podporu pro celosvětovou komunitu kadeřníků s "HelpYopurSalon" - webová stránka, kde můžou klienti zakoupit vouchery a využít je po opětovném otevření salónu.

HAIRDRESSER SUPPORT INITIATIVE

HELPYOURSALON

V současné situaci jsou lidé, kteří nám dávají vše, za co bychom chtěli poděkovat: lékaři, zdravotníci, vychovatelé, majitelé obchodů s potravinami, pokladní a mnoho dalších. A pak jsouzde také ostatní, kteří zůstávají doma. Patří mezi ně salóny po celém světě, které byly nuceny zavřít, aby chránily své kadeřníky a klienty. To však znamená, že pro mnohé je jejich příjem v současnosti nulový. Solidárně podporujeme globální kadeřnickou komunitu a chceme je podpořitt a inspirovat, aby jejcih podniky a pracoviště přežily. Jeden ze způsobů je HelpYourSalon.com – iniciativay podpory kadeřnictví, kde si klienti mohou  zakoupit poukázky (vouchery) do jejich místního salónu a použít je při opětovném otevření.

HELPYOURSALON.COM – JAK TO FUNGUJE PRO KADEŘNICTVÍ A JAK MOHOU KLIENTI PODPOŘIT SVŮJ SALÓN!

Kadeřnický salón je více než jen služba zákazníkům; kromě zvelebování krásných vlasů jsou kadeřníci také přáteli a mnohdy terapeuty. Kadeřníci pomáhají při oslavách velkých životních událostí; budují důvěru v časech dobrých i špatných. V místních komunitách udržují dlouhodobé vztahy se svými klienty, vždy, když na tom záleží. Tento čas je náročný - salony jsou zavřené a Vy kadeřníci nejste schopni dělat to, co Vás nejvíce baví a co umíte. Čelíme časům, kdy existuje reálné riziko ztráty našich místních salonů a kadeřnictví. 

Authentic Beauty Concept společně s HelpYoursalon.com připravila platformu pro prodej voucherů; způsob pomoci salónům a samostatným kadeřníkům na generování finačního příjmu, aby zvládli tuto dobu, kdy jsou jejich provozovny zavřené. Nastavení je snadné a rychlé:

  • Není potřeba žádný online obchod.
  • Jednoduchá registrace trvá méně než dvě minuty C16.
  • Propojte se svým PayPal účtem. Pokud nemáte PayPal učet, vytvořte si ho.
  • možnost si vytvořit voucher dle vlastní volby
  • Příjem z prodeje se provede přímo na účet PayPal kadeřníka
  • No sign-up or registration fees.
  • Dejte vědět svým klientům pomocí sociálních medií, WhatsApp nebo jiným způsobem!
  •  Služba je zdarma! Žádné poplatky za registraci.

Věrní klienti si můžou koupit vouchery a využít je po opětovném otevření kadeřnického salónu. Salóny mohou zvolit druh voucher dle svého výběru např. sleva na službu, částečná hodnota služby, nebo mohou klienti koupit voucher jako dar+ tedy zakoupit vouhcer,ale jeho hodnotu v budoucnu neuplatnit.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS