Všímavost začíná u kořínků

Všímavost začíná u kořínků

Je všeobecně uznávaným faktem, že masáž hlavy je vrcholem návštěvy kadeřnického salonu – tak proč se pokožce hlavy dostává tak málo pozornosti poté, co opustíme pečující prostředí salonu?

Mindful Experience

Vašich oblíbených pět minut blaženosti při mytí vlasů není jen o relaxaci a rozmazlování; kadeřníci také vědí, že péče o pokožku hlavy je základem zdravého vlasového režimu. Používání šetrné péče vlasům hodně pomáhá, ale zdravou pokožku hlavy vytváří kořínky – doslova – silných, krásných vlasů, takže proč by si nezasloužily trochu pozornosti navíc?

Hydrate

Věnovali jsme spoustu času a úsilí vytváření našich přípravků pečujících o obličej a tělo, ale zastavili jsme se u pokožky hlavy; ačkoli je pokožka celého těla vlastně jejím pokračováním. A stejně jako pokožce kdekoli jinde na našem těle, i pokožce hlavy vyhovuje rovnováha mytí, důkladného čištění, masáže a zvlhčení pro zachování jejího zdraví.

Kůže na pokožce hlavy je jemnější než jinde na těle a má vyšší počet mazových žláz, potních žláz a folikulů. Pokožka hlavy je sama o sobě citlivá, a když je navíc zatěžovaná zbytky produktů, tvrdou vodou a nadměrným teplem při stylingu, není divu, že může být přecitlivělá.

Jestliže vaše péče o pokožku obvykle začíná zklidňující maskou zaměřující se zároveň na řešení jejího problému, pak určitě znáte její výhody – proč tedy stejnou logiku nepoužít na pokožku hlavy s extra dávkou výživy v podobě použití pleťových přípravků i na vlasy? Proměňte mytí vlasů v mini spa zážitek díky nanesení naší nové Hydratační želé masky pomocí všímavé masáže pokožky hlavy s pomalými a pevnými pohyby. Kromě pocitu blaženosti působí kvalitní masáž hlavy také jako cílená obličejová maska: podporuje prokrvení a zdravý krevní oběh.

Naše nová Hydratační želé maska má osvěžující odlehčenou strukturu, ale díky směsi spiruliny a aloe vera i přesto dodává pokožce hlavy a vlasům potřebnou dávku vlhkosti. Kromě toho, že intenzivně pečuje o pokožku hlavy, chrání ji také před vnějšími negativními vlivy a navrací jí lesk pro zdravý vzhled. Kombinujte s naším dalším neoplachovacím přípravkem, abyste ještě více posílili hebkost vlasů.

Další péče o pokožku hlavy navíc nepovede jen k jejímu zklidnění a vyživení, ale také k lepším vzhledu a zdravějšímu růstu. Na vaší pokožce hlavy záleží - tak jí dopřejte péči, kterou si zaslouží.

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF