Annabelle Belmondo

Annabelle Belmondo

Seznamte se s Annabelle Belmondo, symbolem nenucené krásy s francouzským přístupem

Lidé

Annabelle Belmondo, kterou můžete vidět za fotoaparátem nebo i před ním, když pracuje jako modelka nebo debutuje jako herečka, sdílí se svými fanoušky na Instagramu selfie nebo fotky, na kterých pomocí vintage fotoaparátu Nikon FM2 zachycuje svět kolem sebe. V jednom jediném obrázku umí bezstarostně předložit obrovský svět emocí. Je snadné odvodit si, že se s takovýmto expresivním talentem už narodila. Jakožto vnučka filmové ikony Jeana-Paula Belmonda v sobě má geny filmové hvězdy. Její francouzsko-američtí rodiče ji vychovávali v Paříži a Kalifornii, vyrůstala obklopená cool elegancí na obou stranách Atlantiku.

Jak Annabelle říká, existují dvě podoby jejího stylu. “V Kalifornii je to více o plážové atmosféře, o stylu plážové dívky", vysvětluje. “V Paříži razím styl ‘je mi to jedno’. Prostě jednoduchý styl, nic přehnaného, čím jednodušší, tím lepší. Pro mě z francouzské módy vyzařuje naprostá nenucenost, vypadá to, jako byste se vůbec nesnažili. Nebo jste se snažili, ale nedali jste to najevo. Oba tyto styly mají své pro a proti, oba patří do mého života a oba jsou krásné.” Annabelly uvolněný styl v sobě spojuje to nejlepší z obou světů. Její dlouhé hnědé vlasy jí padají přes ramena v ležérních plážových vlnách, které vypadají, jako kdyby si zrovna zaplavala v oceánu, její dlouhá ofina připomíná Jane Birkin, jedinečnou herečku 60. let s francouzským šarmem. 

Annabelle Belmondo

Annabellin smysl pro módu je stejně nenucený, jako způsob, jakým ho popisuje. "Nic příliš neplánuji, nikdy jsem taková nebyla. Často se probudím a obléknu se podle toho, jak se cítím." Annabelle dává většinou přednost volným siluetám a pohodlným basic kouskům, ale stejně dobře umí být i elegantní v modelech, které oblékne na červený koberec v Cannes. Její typický styl ale vychází z vintage oblečení, které shání na vintage bleším trhu Marché aux Puces v Paříži nebo v buticích v oregonském Portlandu, kde nyní žije její matka."Je to důležitá součást mého stylu. Miluji vintage oblečení! Moc ráda ho hledám na trzích. Myslím, že to je mnohem napínavější, než nakupovat v obchodě," shrnuje svou módní zálibu, "je opravdu zábavné najít něco, co jste celý den hledali a pak jste jediný, kdo to má."

Další Annabellin koníček, analogové focení, potvrzuje, že je to skutečná vintage dívka. "Mám ráda opravdové fotky," říká nám, "ráda je vyvolávám a mám ráda tu atmosféru v temné komoře, kde sleduji, jak se fotografie ve vodě probouzí k životu. Na fotky, které jsem nafotila na film, jsem pyšnější než na ty, které jsem pořídila mobilem. Cítím, že je to umělečtější proces a výsledek je pak zajímavější. Můžete se fotky dotknout a držet ji v ruce, můžete zažít to překvapení, když získáte vyvolané fotky, které vám vrátí vaše vzpomínky."

Styl ovlivněný různými kulturami, jedinečný smysl pro módu a vintage pohled na svět vytváří koktejl jedinečného sebevědomého stylu, který z Annabelle dělá významnou členku hnutí za skutečnou krásu Authentic Beauty. Jak říká: “Chvíle, kdy můžete být sama sebou je ta, kdy jste skutečně autentická. Sebedůvěra přichází se zdravým stavem mysli. Myslím si, že když má někdo zdravý stav mysli a vyznává zdravý životní styl, pak z něj vyzařuje něco speciálního a krásného.”

Více o hnutí Authentic Beauty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF