VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

Authentic Beauty Concept je ucelená prémiová značka vytvořená společně s týmem jedinečných kadeřníků pro zahájení nové cesty k autentické kráse. Seznamte se s naším přesvědčením.

#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT
#MYBELIEF
NOVÁ CESTA K AUTENTICKÝM VLASŮM

No results were found
Objevte náš nový rituál pro pokožku hlavy

Objevte náš nový rituál pro pokožku hlavy

Pokud chcete v novém roce začít s novým životním stylem, náš nový Bare šampon je ideálním prvním krokem. Tento jemný čisticí přípravek bez vůně, jehož receptura obsahuje spirulinu, pomáhá hydratovat namáhané vlasy a citlivou pokožku hlavy a zároveň chrání její přirozenou ochranou vrstvu. Pečující receptura, která je vhodná pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy, je navíc certifikovaná ECARF (Nadace Evropského centra pro výzkum alergií). Naše nové Detoxikační bahno na pokožku hlavy a Vyrovnávací elixír, které podporují vaše dobrá rozhodnutí a naše trvalé přesvědčení, že je skvělé udělat si čas na všímavou péči o sebe sama, působí ve vzájemné souhře a jemně detoxikují vlasy a uvolňují pokožku hlavy, čímž ji vracejí do vyváženého stavu.

Produkty
Zvýrazněte opravdovou krásu v jakémkoli okamžiku

Zvýrazněte opravdovou krásu v jakémkoli okamžiku

Pro opravdovou krásu v každém okamžiku byly pečlivě vytvořené naše nové přípravky - Povzbuzující voda a Lehký krém na ruce a vlasy, které ještě více vylepšují náš svět autentické krásy. Nastříkejte na vlasy nebo obličej Povzbuzující vodu kdykoli potřebujete osvěžení - nebo chcete zvlhčit vlasy pro rychlou úpravu vlasů s dodatečným leskem. Ať už ji rychle nastříkáte do délek vlasů nebo vmasírujete do pokožky pro nádherně uklidňující masáž rukou, náš Lehký krém na ruce a vlasy poskytne kadeřníky ověřené skvělé výsledky příjemné na dotyk.

Produkty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF