VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

VĚŘÍME V AUTENTICKOU KRÁSU

Authentic Beauty Concept je ucelená prémiová značka vytvořená společně s týmem jedinečných kadeřníků pro zahájení nové cesty k autentické kráse. Seznamte se s naším přesvědčením.

#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT
#MYBELIEF
NOVÁ CESTA K AUTENTICKÝM VLASŮM

No results were found
Všímavost začíná u kořínků

Všímavost začíná u kořínků

Věnovali jsme spoustu času a úsilí vytváření našich přípravků pečujících o obličej a tělo. Tak proč přestat u pokožky hlavy, když pokožka celého těla je vlastně jejím pokračováním? Naše nová Hydratační želé maska má osvěžující odlehčenou strukturu, ale i přesto díky směsi spiruliny a aloe vera dodává pokožce hlavy a vlasům potřebnou vlhkost. Užívejte si všímavých okamžiků, ve kterých proměníte mytí vlasů na mini spa rituál.

Produkty
Zvýrazněte opravdovou krásu v jakémkoli okamžiku

Zvýrazněte opravdovou krásu v jakémkoli okamžiku

Pro opravdovou krásu v každém okamžiku byly pečlivě vytvořené naše nové přípravky - Povzbuzující voda a Lehký krém na ruce a vlasy, které ještě více vylepšují náš svět autentické krásy. Nastříkejte na vlasy nebo obličej Povzbuzující vodu kdykoli potřebujete osvěžení - nebo chcete zvlhčit vlasy pro rychlou úpravu vlasů s dodatečným leskem. Ať už ji rychle nastříkáte do délek vlasů nebo vmasírujete do pokožky pro nádherně uklidňující masáž rukou, náš Lehký krém na ruce a vlasy poskytne kadeřníky ověřené skvělé výsledky příjemné na dotyk.

Produkty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF