SEZÓNA OBDAROVÁVÁNÍ

S PEGGY GOU

Představujeme naše vynikající dárkové sady péče o vlasy ve spolupráci s Peggy Gou.

KOMUNITA

Oslavte letošní sváteční sezónu udržitelným obdarováním s našimi novými dárkovými sadami péče o vlasy, které podpořila známá DJka, ikona stylu a současná tvář Authentic Beauty Concept Peggy Gou.

You need to accept cookies to play this video

Každá dárková sada obsahuje duo šamponu a kondicionéru z řady Glow, Hydrate nebo Replenish v luxusní kosmetické taštičce s podpisem Peggy Gou. Každá dárková sada dokonale ztělesňuje tuto speciální spolupráci a spojuje v sobě udržitelnost a styl. Ale to není všechno...

Slavnostní debut našeho nového peelingu na pokožku hlavy

Pro ještě pečlivější obdarování bude k dispozici také exkluzivní dárková sada, která bude obsahovat náš Hydratační šampon a kondicionér a náš zbrusu nový Senzorický krémový peeling. Tento krémový peeling s rostlinnou směsí adaptogenů a bambuckého másla jemně peelinguje pokožku hlavy, těla a obličeje, odstraňuje nečistoty a zároveň uvolňuje stres z těla i mysli.

You need to accept cookies to play this video

Náš závazek smysluplného obdarovávání

Abychom ještě více podpořili období darů a uctili naši spolupráci s Peggy Gou, přislíbili jsme dar ve výši 20 000 EUR na podporu programu ISM (Institute for Sound and Music) Artist in Residence, který pomáhá začínajícím hudebním umělcům, kteří se nemohou finančně zajistit, aby mohli realizovat svůj umělecký potenciál. Stejně jako Peggy Gou využila svůj tvůrčí talent k tomu, aby inspirovala a zaujala publikum, tento dar posílí začínající umělce v rámci komunity ISM a poskytne jim prostředky k překonání finančních omezení a odemkne jejich hudební budoucnost.

Proč se k nám nepřipojit a neudělat si radost z dárků v tomto svátečním období tím, že sobě nebo někomu blízkému dopřejete dárkovou sadu Authentic Beauty Concept. K dostání výhradně v salonech Authentic Beauty Concept - najděte si svůj nejbližší salon ještě dnes pomocí našeho vyhledávače salonů.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS