SEZNAMTE SE S PEGGY GOU

Skutečným hlasem s přesahem a novou tváří Authentic Beauty Concept

KOMUNITA

Kreativní spolupráce je jádrem Authentic Beauty Concept- od každodenních okamžiků krásy a důvěry mezi naší kadeřnickou komunitou a jejími zákaznicemi až po pokroková partnerství, která nám umožňují inspirovat se těmi, kteří tvoří naši širší kulturní síť. Letos jsme nadšeni, že můžeme rozšířit náš svět prostřednictvím spolupráce s nejinspirativnější světovou umělkyní, DJkou a stylovou ikonou Peggy Gou - novou tváří naší značky.

You need to accept cookies to play this video

Peggy se narodila v Soulu, studovala na London College of Fashion a poté se přestěhovala do Berlína, aby si splnila svůj sen a stala se nejmladší a první korejskou umělkyní, která hrála v legendárním nočním klubu Berghain. Do konce roku se jí to podařilo a odstartovala tak svou dynamickou kariéru, během které procestovala celý svět, získala si oddané fanoušky a svou tvorbu rozšířila do dalších kreativních oblastí.

"Opravdová krása začíná přijetím sebe sama a poznáním sebe sama..." říká Peggy Gou, "v podstatě neexistuje nic správného nebo špatného, pokud se v tom cítíte dobře a pokud to máte rádi." Ať už točí desky, předvádí návrhy na pařížském týdnu módy nebo dělá v rámci své vlastní značky produkci umělcům, její úsilí vychází z kreativního, zvídavého a otevřeného pohledu - a víry v to, že podporuje ostatní, aby byli sami sebou.

Podle Peggy dává hudební scéna lidem svobodu být skutečně tím, kým jsou - bez ohledu na to, odkud pocházejí. Tento pohled se dokonale shoduje s našimi hodnotami a přesvědčením. Koneckonců opravdová krása je víc než "krása" - je všude, je přirozená, čistá a jednoduchá - a začíná v okamžiku, kdy se rozhodnete být sami sebou.

Když jsme Peggy poprvé představili Authentic Beauty Concept, okamžitě jsme si uvědomili naše společné hodnoty, kterými jsou všímavost a udržitelnost. "To, za čím si značka stojí, je stejné jako to, za čím si stojím já," říká. "Mám pocit, že sdílíme stejné motto - opravdovost, udržitelnost, a líbí se mi, že všechny ingredience jsou veganské a přírodní." Mezi její předchozí kreativní partnerství patří spolupráce s balijskou značkou na biologicky rozložitelné streetwearové řadě a vytvoření nábytku se zabudovaným úložištěm desek vyrobeného z recyklovaného plastového odpadu zachráněného z oceánů; což se dokonale shoduje s naší vlastní misí omezit používání primárních plastů.

Peggy Gou toho letos ještě hodně představí, ale naše spolupráce začala už loni v prosinci společným focením v jejím rodném Berlíně. Společně s naší globální kreativní advokátkou Hester Wernert-Rijn z Nizozemska a advokátem Saidem Rubaiem z Německa. Peggyinu kreativní vizi ve čtyřech různých tématech životního stylu, která jsou pro Peggy osobní - POHODA, JASNOST, ROVNOVÁHA a KOMUNITA - oživila fotografka Felicity Ingram s rozšířeným kreativním týmem, včetně kameramana Huga Carliera a režiséra Felixe Aarona.

V rámci každého tématu byl vytvořený jiný styl a účes, který ukazuje, že vlasy jsou skutečnou formou sebevyjádření; pro Peggy jsou vyjádřením její nálady. V rámci tématu KLID je vyobrazený uklidňující moderní dům u jezera a v případě tématu JASNOST jde o vychutnávání všímavých okamžiků u kávy.

ROVNOVÁHA ukazuje, jak si Peggy ráda udržuje čistou hlavu mezi představeními a využívá tenis jako energetický ventil. A konečně v rámci zajímavé soukromé výstavy KOMUNITA se do centra pozornosti dostává její láska k umění. Společně s Peggy Gou jsme vytvořili krásně inspirativní snímky a videa, ve kterých sdílíme stylingových techniky, produktové know-how a mnoho postřehů ze Peggyina světa.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS