LIMITOVANÁ EDICE SVÁTEČNÍ DÁRKOVÉ KOLEKCE

KOMUNITA

Naše nová, exkluzivní a pečlivě připravená sváteční dárková kolekce přináší zákaznicím salonu a jejich blízkým okamžik krásy a všímavého obdarování.

Tato prémiová sada je uložená v pečlivě vyrobené kosmetické krabičce a obsahuje 1 Šampon a 1 Kondicionér z řady Glow (Rozjasnění), Hydrate (Hydratace) nebo Replenish (Regenerace) spolu s naší krásně perleťovou a udržitelnou sponkou do vlasů.

Tuto kolekci dárků jsme připravili na základě hodnot #authenticbeautymovement společně s naší komunitou, která nám pomohla dotvořit design kosmetické krabičky a barvu sponky do vlasů, jejíž neutrální tón umožňuje více stylingových možností.

Naše ekologická sponka do vlasů je vyrobená ze 100% acetátu celulózy, který se získává z bavlny a dřevní hmoty, a z kovu pro spolehlivou funkčnost sponky.

VYTVOŘTE OPRAVDOVÉ SVÁTEČNÍ VLASY PRO LETOŠNÍ SEZÓNU

Marta Zawiślańska, naše polská propagátorka AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT a majitelka salonu Atelier Stylissimo ve Varšavě, použila novou veganskou a udržitelnou sponu do vlasů, aby inspirovala vaše sváteční styly pro tuto sezónu.

PODÍVEJTE SE, JAK MARTA VYTVOŘILA JEDNODUCHÝ, VOLNĚ SPLÝVAJÍCÍ ÚČES, KTERÝ DRŽÍ NA SVÉM MÍSTĚ POMOCÍ NOVÉ SPONKY:

You need to accept cookies to play this video

Naše dárková kolekce z limitované edice se hodí nejen na Vánoce, ale bude vám dělat radost i na Nový rok a po něm, když kosmetickou krabičku přetvoříte na obal na šperky - ideální na uložení cenností a vlasových doplňků.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
O NÁS